Over ons

Sushi Time is in 2001 van start gegaan met een restaurant in het WTC (helaas is dit in 2021 gesloten vanwege de Corona Pandemie). Het bedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een bedrijf met een centrale productiekeuken, een catering tak, restaurant in Amstelveense Stadshart en New Babylon Den Haag, en winkels in o.a. Aalsmeer, Amstelveen Westwijk, Amersfoort, Baarn, Barendrecht, Driebergen, Haarlem, Hillegom, Hilversum, Leiden, Nieuwegein, Nijkerk, Purmerend, Tiel, Utrecht, Wilnis en Woerden en een hoop tevreden klanten die onze sushi in het assortiment hebben opgenomen. U kunt binnen Sushi Time contact krijgen met:

DIRECTIE

Barbara van Son- Breuer:barbara@sushitime.nl
René van Son:rene@sushitime.nl

ALGEMEEN

Onder leiding van:

Centrale keukenRené van Sonkeuken@sushitime.nl
FranchiseThomas Hansenthomas@sushitime.nl
WorkshopsSilvia van Zomerenworkshop@sushitime.nl
AdministratieNera de Haasadministratie@sushitime.nl

VESTIGINGEN

Aalsmeeraalsmeer@sushitime.nl
Amersfoortamersfoort@sushitime.nl
Amstelveen Stadshartamstelveen@sushitime.nl
Amstelveen Westwijkwestwijk@sushitime.nl
Baarnbaarn@sushitime.nl
Barendrechtbarendrecht@sushitime.nl
Den Haagdenhaag@sushitime.nl
Driebergendriebergen@sushitime.nl
Haarlemhaarlem@sushitime.nl
Hillegomhillegom@sushitime.nl
Hilversumhilversum@sushitime.nl
Leidenleiden@sushitime.nl
Nieuwegeinnieuwegeing@sushitime.nl
Nijkerknijkerk@sushitime.nl
Purmerendpurmerend@sushitime.nl
Tieltiel@sushitime.nl
Utrechtutrecht@sushitime.nl
Wilniswilnis@sushitime.nl
Woerdenwoerden@sushitime.nl

BEDRIJFSGEGEVENS

Sushi Time Catering B.V.
K.v.K. Amsterdam 34.32.23.95 | BTW NL8155.00.142.B01 |  IBAN: NL47INGB0654224307 | BIC: INGBNL2A

Sushi Time B.V.
K.v.K. Amsterdam 34.24.37.15 | BTW NL8203.01.656.B01 | IBAN: NL72INGB0654261008| BIC: INGBNL2A

Sushi Time Amstelveen B.V.
K.v.K. Amsterdam 60.16.87.49| BTW NL8537.92.781.B01 | IBAN: NL66INGB0006491139 | BIC: INGBNL2A

Sushi Time Westwijk B.V.
K.v.K. Amsterdam 69.31.61.20 | BTW NL8578.29.075.B01 | IBAN: NL58INGB0008024077 | BIC: INGBNL2A